Noworoczne postanowienia czyli Prasówka #1

  Nowy Rok, nowy pomysł, nowa seria na blogu - postanowiłam zbierać ciekawe i przydatne linki, które być może i Was zainspirują (a przy okazji zmniejszy się ilość zakładek w przeglądarce;))

New Year by DorottyaS


  Dziś tematem głównym "prasówki" będą noworoczne postanowienia. W internetach cały wysyp dobrych rad, jak skutecznie w nich wytrwać. Bardzo metodycznie i profesjonalnie (ech, te wymówki) na swoim blogu odpowiada Magda Rolnik.

  "52 książki w 2016" w przypadku naszej rodzinki jest awykonalne, ale znalazłam fajne rozwiązanie dla zabieganych i zmotoryzowanych (jak Bartek) - audiobooki na abonament. (włącz sobie "Marsjanina"!!!). Jedna książka na miesiąc, to zdecydowanie lepsze niż nic.


  W styczniu siłownie pękają w szwach;) Ale ćwiczenia to tylko 40% sukcesu, reszta to odpowiednia dieta (nie głodówka). Prosto i ciekawie o posiłkach okołotreningowych pisze dietetyk - Kasia Skukowska.


  Zmorą, którą chciałabym w tym roku ujarzmić jest budżet domowy. "Zrobić budżet to wskazać swoim pieniądzom, dokąd mają iść, zamiast się zastanawiać, gdzie się rozeszły" - chyba oprawię to w ramkę i powieszę na ścianie. Domowy budżet na Nowy Rok wg Marcina Iwusia i liczę na pozytywne zmiany w lutym;)


  Wisienką na torcie (przepraszam, tylko dla kobiet) jest plakat-manifest w pdf-ie do druku. Motywuje do działania i przede wszystkim do DBANIA O SIEBIE, drogie panie:)


  Wszystkiego dobrego w 2016!!!

  A tymczasem idę oglądać krecika z Alicją.

Komentarze

  1. A ja nie lubię postanowień noworocznych. Postanowienie to ma być od zaraz, a nie od nowego roku :D.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz